1
Vrátime ti plnú hodnotu darčeku
alebo ho vymeníme za nový

Ak sme ti omylom poslali Romance Capsule, ktorá:

  • patrí inej osobe
  • nie je ako vo vašej objednávke
  • obsahuje chybné informácie*
2
Pokiaľ zásielka prišla poškodená, tvoju Romance Capsule vymeníme za novú

Reklamácie

Ajaj!

Darčeky majú vytvoriť jedinečný zážitok medzi dvoma osobami. Uvedomujeme si ich dôležitosť, no i zodpovednosť, ktorú to prináša voči tebe. Vždy budeme robiť všetko pre to, aby bol tvoj zážitok čo najlepší, no občas sa stáva, že sa veci nepodaria, ako by sme chceli.

A keďže momentálne čítaš tieto riadky, je možné, že sa nepodarili…

Ako na to?

Pre rýchle spracovanie reklamácie, do mailu prosím uveď: číslo objednávky, opis problému, v prípade poškodenia alebo chybnej informácie prilož aj fotku s daným problémom

Tvoju reklamáciu pošli emailom na
reklamacie@romancecapsule.com

Otázky a odpovede

Pri reklamácii ti bude stačiť číslo tvojej objednávky (nájdeš v maili s potvrdením objednávky) a fotografia poškodeného produktu.
Zvyčajne nám bude stačiť fotografia poškodenia, no vo výnimočných prípadoch sa môže stať, že ťa požiadame o zaslanie produktu naspäť.
Náš prístup je vždy individuálny, a preto i dĺžka vybavenia bude závisieť od konkrétneho prípadu. Môžeš si byť ale istý, že robíme, čo je v našich silách, aby to bolo čo najskôr a aby sme dosiahli obojstrannú spokojnosť.
Niektoré údaje v knižke sa dajú vypočítať rôznymi vzorcami alebo používajú priemerné hodnoty, a preto sú údaje ako počet nádychov či úderov srdca v Romance Capsule orientačné. Reklamáciám týkajúcich sa týchto údajov preto nebudeme schopní vyhovieť.

Ak si nenašiel odpoveď, ktorú hľadáš, neváhaj nám napísať do chatu alebo nás kontaktovať.
Radi ti zodpovieme všetky tvoje otázky.

Made with care by The Memory Printing Co.